Kontakta oss

Maria Kufver, VD
+46 70 281 21 04

Christian Forsmar, projektledare
+46 70 832 08 08

Ulrika Bäckström, projektledare
+46 70 616 41 92

info@bynkommunikation.se
Facebook

Byn Kommunikationsbyrå AB
Skolgatan 1
602 25 Norrköping
Sweden

Hitta till oss

Folket i BYN

maria_small

 

Maria Kufver
VD, projektledare

+46 70 281 21 04
maria.kufver@bynkommunikation.se

anders_small

 

Anders Hofvergård
Copywriter, strateg

+46 70 280 07 53
anders.hofvergard@bynkommunikation.se

magda_small

 

Magdalena Sundbrandt-Malm
Art director

+46 70 545 92 95
magda@bynkommunikation.se

linda_small

Linda Johansson
Produktionsledare

+46 73 3004276
linda.johansson@bynkommunikation.se

sanna_small

 

Sanna Koosz
Grafisk formgivare, bildretuschör, originalare

sanna.koosz@bynkommunikation.se

ulrika_small

 

Ulrika Bäckström
Projektledare

+46 70 616 41 92
ulrika.backstrom@bynkommunikation.se

vicksy_small

 

Victoria Malm
Copywriter

+46 70 287 03 90
victoria.malm@bynkommunikation.se

tove_small

 

Tove Andersson
Art director, grafisk formgivare, illustratör

tove.andersson@bynkommunikation.se

rosanna_small

 

Rosanna Nordrup
Produktionsledare

+46 73 6828681
rosanna.nordrup@bynkommunikation.se

johan_small

Johan Nohr
Art director, illustratör

+46 70 841 51 27
johan.nohr@bynkommunikation.se

tobbe_small

Tobias Nilsson
Produktionsledare

+46 70 763 26 33
tobias.nilsson@bynkommunikation.se

erik_small

 

Erik Wallsten
Copywriter

+46 70 928 01 90
erik.wallsten@bynkommunikation.se

christian_small

 

Christian Forsmar
Projektledare

+46 70 832 08 08
christian.forsmar@bynkommunikation.se

sus_small

 

Susanne Holgersson
Grafisk formgivare

susanne.holgersson@bynkommunikation.se

adina_small

 

Adina Henrikson
Produktionsledare
+46 72 230 19 40

adina.henrikson@bynkommunikation.se

lina_small

 

Lina Lundgren
Copywriter

lina.lundgren@bynkommunikation.se

 

Magnus Persson
Produktionsledare
+46 70-828 54 55

magnus.persson@bynkommunikation.se